Hostessy & Modelki

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie promocji, do której zalicza się wynajem hostess, modelek, promotorów, ring girls i animatorów. Nasze hostessy promują i reprezentują firmy podczas wydarzeń organizowanych  w Poznaniu, Warszawie, Kielcach, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu i okolicach, ze szczególnym uwzględnieniem:

  • targów (krajowych i międzynarodowych),
  • konferencji, kongresów, bankietów, seminariów,
  • imprez artystycznych, sportowych, firmowych,
  • animacji,
  • promocji w centrach handlowych,
  • pokazów mody,
  • pozostałych eventów o charakterze marketingowym.

Kontaktujemy się również w imieniu klienta z przedstawicielami mediów (zwłaszcza lokalnej prasy i telewizji) – dzięki zaoferowaniu różnych opcji współpracy możemy w pełni dopasować się do Państwa wymagań. Ponadto w swojej bazie gromadzimy profile kompetencji wielu pracowników, dlatego skompletowane przez nas zespoły i hostessy wyróżniają się wysoką efektywnością w kontekście konkretnych oczekiwań. Zawsze pozostajemy także do Państwa dyspozycji, zarówno w naszym biurze w Gdańsku, jak i w ramach kontaktu e-mailowego, czy telefonicznego.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Nasze hostessy i pozostały personel zajmują się głównie roznoszeniem materiałów promocyjnych, nawiązywaniem kontaktów z klientami oraz udzielaniem podstawowych informacji o danej firmie. Zapewniamy również odpowiedni strój (odzież reklamową), co wzmacnia efekt marketingowy.

Przede wszystkim jednak dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i przeszkoleniu zatrudnieni przez nas pracownicy i nasze hostessy pomagają zwiększyć sprzedaż oraz umożliwiają dotarcie do większej grupy klientów. Jednocześnie stanowią wyjątkową oprawę danego wydarzenia, ponieważ ich największymi zaletami są uśmiech i intelekt. Dodatkowo stawiamy na naturalność, a także wiedzę, która jest kluczowa podczas bezpośredniego kontaktu z klientem – zapewniamy, że nasze hostessy doskonale zareklamują Państwa firmę podczas różnych eventów, niezależnie od branży. Zróżnicowane doświadczenie i odpowiednio sprofilowane predyspozycje pozwalają odnaleźć się naszym zespołom w każdej sytuacji, np. w ramach umowy wynajęcia hostessy na targi, wybieramy pracownice charakteryzujące się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi i posiadające praktykę w obsłudze tego typu wydarzeń.

Priorytetowo traktujemy indywidualne podejście do klienta, dlatego przed rozpoczęciem współpracy szczegółowo identyfikujemy Państwa oczekiwania. Zebrane informacje pomagają nam zaproponować dopasowaną ofertę, a ostatecznie w pełni wykonać wszystkie przyjęte założenia.

Z wieloma klientami nawiązaliśmy współpracę długoterminową, co stanowi kolejne potwierdzenie naszego profesjonalizmu i doskonałej znajomości branży. Potrafimy również odpowiednio zdefiniować priorytety zlecenia oraz zawsze dotrzymujemy ustalonych budżetów i harmonogramów. Dzięki wszystkim wdrożonym przez nas rozwiązaniom zyskają więc Państwo możliwość szerokiej promocji swojej firmy i wzmocnią skuteczność działań marketingowych.

wynajem hostess na targi - Celebrate