Usługi

wynajem hostess na targi - Celebrate

Hostessy & Modelki

Odpowiedni personel zawsze bezpośrednio wpływa na maksymalizację wyników finansowych, dlatego warto zatrudniać pracowników godnie reprezentujących markę – nasze hostessy, modelki i animatorzy są osobami wykwalifikowanymi w kierunku umiejętnej promocji firm podczas różnego typu wydarzeń branżowych. Dzięki nawiązaniu współpracy z zatrudnionym przez nas specjalistami dotrą więc Państwo do szerszego grona potencjalnych klientów, a profesjonalizm pracowników zagwarantuje budowanie wiarygodnego wizerunku marki już podczas pierwszego kontaktu.

organizacja ślubów, wesel, zaręczyn, wieczorów kawalerskich i panieńskich - Celebrate

Śluby & Wesela

Dzień ślubu powinien stanowić najpiękniejsze wspomnienie w życiu, dlatego podczas organizacji takiej uroczystości należy niezwykle precyzyjnie zaplanować każdy detal. Ważne, by przygotowania rozpocząć odpowiednio wcześnie i konsekwentnie realizować kolejne ustalenia. Państwo jednak powinniście przede wszystkim skoncentrować się na realizacji swoich marzeń – dlatego to my zajmiemy się dopełnieniem kwestii organizacyjnych.

produkcja odzieży reklamowej - Celebrate

Odzież reklamowa

Mając na uwadze potrzeby naszych klientów, zajmujemy się również produkcją odzieży z nadrukiem logotypów. Dzięki naszym produktom z sukcesami rozreklamują Państwo swoją firmę podczas wydarzeń branżowych, co stanowi świetny zabieg marketingowy. Dużą wagę przywiązujemy do wykorzystywanych materiałów i technologii, w związku z czym inwestycja w oferowane przez nas projekty jest długoterminowa, a przez to także opłacalna.